V době nouzového stavu doručujeme bez omezení! Nakupujte online a bezpečně.
Logo
Potřebujete poradit?
(Po-Ne, 9-21 hod.)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík dočista zeje prázdnotou
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMATvrzená skla pro UleFone Note 7P

Ochranná tvrzená skla pro mobilní telefon UleFone Note 7P jsou jedinečným řešením pro ochranu displeje. Dokonale kryjí displej a ochrání ho tak před poškozením. Ochranná tvrzená skla na mobil UleFone Note 7P jsou připravena dokonale ochránit displej přístroje.

Cena:
Zobrazuji 1-1 z 1
  Kvalitní ochranné tvrzené sklo pro Ulefone Note 7P
  1 hodnocení
  Původní cena 199 Kč
  149 Kč
  123 Kč bez DPH
  149 Kč
  123 Kč bez DPH
  Produkt není momentálně k dispozici
  Produktů na stránku 336699

  Ochranná tvrzená skla pro mobilní telefon UleFone Note 7P jednoduše nainstalujete. Při používání telefonu nepoznáte, že ho máte na přístroji. Nejlepší řešení pro ochranu před pády a poškrábáním displeje.

   

  Jak zjistím, že mám UleFone Note 7P?

  Modelové označení naleznete na zadní straně telefonu, nebo v menu přístroje. Na telefonu otevřete složku NASTAVENÍ v té je většinou až dole políčko SYSTÉM, nebo bývá také označena O TELEFONU. Pak už stačí jen přečíst MODEL. Bude tam napsáno UleFone Note 7P.

   

   

  Ochranné tvrzené sklo na UleFone Note 7P dokonalý pomocník

  Ochranné tvrzené sklo na mobilní telefon UleFone Note 7P přesně kopíruje displej přístroje. Samozřejmě jsou součástí ochranného tvrzeného skla výřezy pro reproduktor a další prvky na displeji.

  Ochranné tvrzené sklo pro mobil UleFone Note 7P vyniká tvrdostí 9H, která zaručuje nejlepší ochranu displeje. Ochranné tvrzené sklo zabezpečí displej mobilního telefonu UleFone Note 7P před poškrábáním, nečistotou i zničením.

  Technologie výroby je jedna z nejmodernějších a díky tomu si zachovávají ochranná tvrzená skla na UleFone Note 7P jedinečné odolné a pružné vlastnosti pro ochranu displeje. Ochranná tvrzená skla na mobilní telefon UleFone Note 7P jsou vyráběna přímo pro potřeby přístroje.

  Ochranné tvrzené sklo na mobil UleFone Note 7P pro tu nejlepší ochranu utlumí a rozloží náraz na celou plochu. Tím ochranné tvrzené sklo zabrání zničení displeje Vašeho mobilního telefonu UleFone Note 7P. Součástí tvrzeného skla je také vrstva, která zabraňuje ulpění otisků prstů.

   

   

   

  Návod na lepení ochranného tvrzeného skla na displej Vašeho mobilního telefonu UleFone Note 7P

  Zde najdete návod, jak jednoduše nalepit ochranné tvrzené sklo na telefon UleFone Note 7P. Pro případ, že si nejste jistí a chcete nechat instalaci ochranného temperovaného tvrzeného skla na Váš UleFone Note 7P na někom jiném. Máme přesně pro Vás připravenou službu instalace tvrzeného skla na naší prodejně. Ale teď již jak na instalaci:

  Součástí balení ochranného tvrzeného skla na UleFone Note 7P jsou dva hadříky z jemného materiálu.

  1. Nejprve na odmaštění a očištění displeje použijte navlhčený hadřík.
  2. Poté dočistěte displej suchým hadříkem.
  3. Než přistoupíte k samotné instalaci ochranného tvrzeného skla na displej mobilního telefonu UleFone Note 7P se přesvědčte, že na displeji nezůstala smítka prachu. Případně je odstraňte.
  4. Sundejte z lepící plochy skla folii a přiložte ochranné tvrzené sklo touto lepící plochou na displej mobilu UleFone Note 7P. Pečlivě vycentrujte temperované sklo tak, aby výřezy seděly s prvky a ovládacími tlačítky na displeji.
  5. Suchým hadříkem vytlačte přebytečný vzduch od středu ke kraji displeje.
  6. Na konec ještě očistěte ochranné tvrzené sklo, které jste úspěšně nalepili na displej Vašeho mobilního telefonu UleFone Note 7P. Tím jednak vyleštíte tvrzené sklo k dokonalosti a pomůžete tím k lepšímu přilnutí na displej Vašeho mobilu.

  Skvělé! Displej Vašeho mobilního telefonu UleFone Note 7P máte ochráněn před poničením.