Logo
Potřebujete poradit?
(Po-Ne, 9-21 hod.)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík dočista zeje prázdnotou
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMA  1. Úvod
  2. Tvrzená ochranná skla
  3. Ochranná skla MyPhone

Tvrzená skla pro MyPhone

Ochranná tvrzená skla pro mobilní telefony MyPhone jsou dokonalou ochranou před poškozením displeje. Jsou vyráběna přesně pro konkrétní model telefonu. Ochranná tvrzená skla na mobily MyPhone zajistí maximální komfort pro uživatele.

 

Vyberte si ochranné tvrzené sklo pro svůj model mobilního telefonu MyPhone:

Ochranná tvrzená skla pro mobilní telefony MyPhone zabrání poškození, nebo dokonce zničení displeje. Pro tu nejdokonalejší ochranu je vhodné k tvrzenému sklu použít pouzdro, nebo obal na MyPhone.

 

Ochranné tvrzené sklo MyPhoneMyPhone patří mezi výrobce mobilních telefonů a příslušenství. Nabízí ucelenou kolekci mobilních telefonůod senirských až posmartphony. Mezi velmi oblíbené patří i jejich odolné telefony pod označením Hammer. Skvělý telefon si zaslouží nejlepší ochranu před zničením. Tu mu zajistí kombinace krytu, nebo pouzdra a ochranného tvrzeného skla pro mobilní telefon MyPhone

 

Tvrzené sklo myphoneOchranná tvrzená skla jsou jedinečným řešením ochrany displeje mobilu MyPhone. Také se pro ně používá označení temperovaná. To přesně vystihuje technologii výroby, kdy sklo při vysoké teplotě získává větší odolnost. Ochranné tvrzené sklo na mobilní telefon MyPhone prochází výrobním procesem pro další užitečné vlastnosti. Mezi ty nejdůležitější pro ochranu patří rozložení nárazu na celou plochu ochranného tvrzeného skla a tím minimalizování tlaku na displej Vašeho telefonu MyPhone. Ochranné tvrzené sklo na mobilní telefon MyPhone má 100% průhlednost a citlivost na dotek pro ovládání Vašeho přístroje.

 

Ochranná tvrzená skla na mobil MyPhone se vyrábí v základních provedeních v závislosti na konkrétním modelu telefonu.

 

Ochranná tvrzená skla myphone čirá

 

Rovné (klasické) tvrzené sklo na mobilní telefon MyPhone

Tato ochranná tvrzená skla jsou vyráběna přesně na displej mobilního telefonu MyPhone. Nezasahují až do hran přístroje. Klasické tvrzené sklo na mobil MyPhone je ideální volbou pro uživatele, kteří mají outdoorová pouzdra. Nebo obaly, které vystupují vysoko nad displej přístroje. Rovná ochranná tvrzená skla jsou určena pro všechny uživatele, kteří chtějí spolehlivě ochránit svůj mobilní telefon MyPhone před poškozením.

 

 

 

Návod na lepení ochranného tvrzeného skla na displej Vašeho mobilního telefonu MyPhone

Zde najdete návod, jak jednoduše nalepit ochranné tvrzené sklo na telefon MyPhone. Pro případ, že si nejste jistí a chcete nechat instalaci ochranného temperovaného tvrzeného skla na Váš MyPhone na někom jiném. Máme přesně pro Vás připravenou službu instalace tvrzeného skla na naší prodejně. Ale teď již jak na instalaci:

Součástí balení ochranného tvrzeného skla na MyPhone jsou dva hadříky z jemného materiálu. 

  1. Nejprve na odmaštění a očištění displeje použijte navlhčený hadřík.
  2. Poté dočistěte displej suchým hadříkem
  3. Než přistoupíte k samotné instalaci ochranného tvrzeného skla na mobilní telefon MyPhone se přesvědčte, že na displeji nezůstala smítka prachu. Případně je odstraňte. 
  4. Sundejte z lepící plochy skla folii a přiložte ochranné tvrzené sklo touto lepící plochou na displej telefonu MyPhone. Pečlivě vycentrujte temperované sklo tak, aby výřezy seděly s prvky a ovládacími tlačítky na displeji.
  5. Suchým hadříkem vytlačte přebytečný vzduch od středu ke kraji displeje
  6. Na konec ještě očistěte ochranné tvrzené sklo, které jste úspěšně nalepili na displej Vašeho telefonu MyPhone. Tím jednak vyleštíte tvrzené sklo k dokonalosti a pomůžete ochrannému tvrzenému sklu lépe přilnout na displej Vašeho mobilu MyPhone.

Skvělé! Displej Vašeho mobilního telefonu MyPhone máte ochráněn před poničením.

PORADÍME VÁM:

Jaký držák do auta?
20.04.2020
Jaký držák do auta?
Pomůže vybrat ten nejvhodnější držák pro mobilní telefon do auta. nebo si ujasnit co od něho očekávat. číst celé
doprava kurýr
2017 - 2021 © MobilySkalka.cz | RTEmultimedia s.r.o. - Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.