V době nouzového stavu doručujeme bez omezení! Nakupujte online a bezpečně.
Logo
Potřebujete poradit?
(Po-Ne, 9-21 hod.)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík dočista zeje prázdnotou
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMATvrzená skla pro BlackBerry Key 2 LE

Ochranná tvrzená skla pro mobilní telefon BlackBerry Key 2 LE vyniká tvrdostí 9H, která zaručuje nejlepší ochranu displeje. Ochranné tvrzené sklo zabezpečí displej mobilního telefonu BlackBerry Key 2 LE před poškrábáním, nečistotou i zničením.

Cena:
Zobrazuji 1-1 z 1
  Kvalitní ochranné tvrzené sklo pro BlackBerry Key 2 LE
  1 hodnocení
  Původní cena 199 Kč
  149 Kč
  123 Kč bez DPH
  149 Kč
  123 Kč bez DPH
  Produkt není momentálně k dispozici
  Produktů na stránku 336699

  Ochranná tvrzená skla pro mobilní telefon BlackBerry Key 2 LE jsou připravena dokonale ochránit displej za každé situace.

   

  Jak zjistím, že mám BlackBerry Key 2 LE?

  Můžete to zjistit přímo v menu, nebo na zadní straně telefonu. Na telefonu otevřete složku NASTAVENÍ > SYSTÉM > O TELEFONU. Zde naleznete MODEL. Budete tam mít BlackBerry Key 2 LE.

   

   

  Ochranné tvrzené sklo na mobilní telefon BlackBerry Key 2 LE dokonalý pomocník

  Dokonalý telefon si jistě zaslouží tu nejlepší ochranu displeje. Tu mu zajistí ochranné tvrzené sklo připravené přesně pro potřeby mobilního telefonu BlackBerry Key 2 LE.

  Na výrobu ochranného tvrzeného skla pro mobil BlackBerry Key 2 LE jsou použity nejnovější technologie, které zaručí maximální ochranu displeje. Ochranné tvrzené sklo na BlackBerry Key 2 LE má excelentní tvrdost 9H. Na tvrzeném sklu jsou připravené výřezy pro reproduktor a jiné prvky telefonu.

  Další z vlastností ochranného tvrzeného skla na mobi BlackBerry Key 2 LE je Anti Shatter Proof. Náraz na sklo rozloží a tím zabrání zničení displeje. Ochranné tvrzené sklo na mobilní telefon BlackBerry Key 2 LE obsahuje speciální oleofobní vrstvu, která zabrání ponecháním otisků prstů.

  Ochranné tvrzené sklo pro BlackBerry Key 2 LE se vyznačuje dokonalou průhledností a citlivostí pro ovládání přístroje. Je spolehlivou ochranouproti poškrábání, poničení, a dokonce i zničení displeje.

   

   

   

  Návod na lepení ochranného tvrzeného skla na displej Vašeho mobilního telefonu BlackBerry Key 2 LE

  Zde najdete návod, jak jednoduše nalepit ochranné tvrzené sklo na telefon BlackBerry Key 2 LE. Pro případ, že si nejste jistí a chcete nechat instalaci ochranného temperovaného tvrzeného skla na Váš BlackBerry Key 2 LE na někom jiném. Máme přesně pro Vás připravenou službu instalace tvrzeného skla na naší prodejně. Ale teď již jak na instalaci:

  Součástí balení ochranného tvrzeného skla na BlackBerry Key 2 LE jsou dva hadříky z jemného materiálu.

  1. Nejprve na odmaštění a očištění displeje použijte navlhčený hadřík.
  2. Poté dočistěte displej suchým hadříkem.
  3. Než přistoupíte k samotné instalaci ochranného tvrzeného skla na displej mobilního telefonu BlackBerry Key 2 LE se přesvědčte, že na displeji nezůstala smítka prachu. Případně je odstraňte.
  4. Sundejte z lepící plochy skla folii a přiložte ochranné tvrzené sklo touto lepící plochou na displej mobilu BlackBerry Key 2 LE. Pečlivě vycentrujte temperované sklo tak, aby výřezy seděly s prvky a ovládacími tlačítky na displeji.
  5. Suchým hadříkem vytlačte přebytečný vzduch od středu ke kraji displeje.
  6. Na konec ještě očistěte ochranné tvrzené sklo, které jste úspěšně nalepili na displej Vašeho mobilního telefonu BlackBerry Key 2 LE. Tím jednak vyleštíte tvrzené sklo k dokonalosti a pomůžete tím k lepšímu přilnutí na displej Vašeho mobilu.

  Skvělé! Displej Vašeho mobilního telefonu BlackBerry Key 2 LE máte ochráněn před poničením.