V době nouzového stavu doručujeme bez omezení! Nakupujte online a bezpečně.
Logo
Potřebujete poradit?
(Po-Ne, 9-21 hod.)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík dočista zeje prázdnotou
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMATvrzená skla pro Aligator S6000

Ochranná tvrzená skla pro mobilní telefon Aligator S6000 ideální ochrana displeje před poničením. Ochranná tvrzená skla na displej mobilu Aligator S6000 mají 100 % průhlednost citlivost na dotek.

Nejprodávanější
1.
Kvalitní ochranné tvrzené sklo pro Aligator S6000
Kvalitní ochranné tvrzené sklo pro Aligator S6000
Odolné temperované tvrzené ochranné sklo na Aligator S6000 (čiré)
Produkt není momentálně k dispozici
  149 Kč
  123 Kč bez DPH
  Cena:
  Zobrazuji 1-1 z 1
   Kvalitní ochranné tvrzené sklo pro Aligator S6000
   1 hodnocení
   Původní cena 199 Kč
   149 Kč
   123 Kč bez DPH
   149 Kč
   123 Kč bez DPH
   Produkt není momentálně k dispozici
   Produktů na stránku 336699

   Ochranná tvrzená skla pro mobilní telefon Aligator S6000 jsou dokonalým pomocníkem, který zabezpečí displej proti vnějším vlivům při každodenním používání.

    

   Aligátor nabízí několik telefonú v modelové řadě S. Proto je dobré se před výběrem ochranného tvrzeného skla přesvědčit, že máte Aligator S6000.

    

   Jak zjistím, že mám Aligator S6000?

   Modelové označení naleznete na zadní straně telefonu, nebo v menu přístroje. Na telefonu otevřete složku NASTAVENÍ v té je většinou až dole políčko SYSTÉM, nebo bývá také označena O TELEFONU. Pak už stačí jen přečíst MODEL Aligator S6000.

    

    

   Ochranné tvrzené sklo na Aligator S6000 dokonalý pomocník

   Na výrobu ochranných tvrzených skel pro mobil Aligator S6000 jsou využité nejnovější technologie, které zaručí maximální zabezpečení displeje před poškozením, nebo dokonce zničením.

   Dokonalou ochranu displeje zajišťuje ochranné tvrzené sklo na Aligator S6000 pro svou tvrdost na stupni 9H a technologii Anti Shatter ProofNáraz na sklo rozloží a tím zabrání zničení displeje.

   Není se třeba obávat ochranné tvrzené sklo přesně padne na Aligator S6000. Má připravené výřezy a otvory pro sluchátko a další prvky na displeji. Ochranné tvrzené sklo na mobilní telefon Aligator S6000 se může pochlubit vysokou citlivostí dotyku a 100 % průhledností s podporou speciální vrstvy proti odleskům.

   Instalace ochranného tvrzeného skla na displej telefonu Aligator S6000 je velmi jednoduchá a bez bublinek. Ochranné tvrzené sklo na Aligator S6000 zajistí nejen spolehlivou ochranu, ale i dokonalý komfort při ovládání Vašeho mobilního telefonu.

    

    

    

   Návod na lepení ochranného tvrzeného skla na displej mobilu Aligator S6000

   Zde najdete návod, jak jednoduše nalepit ochranné tvrzené sklo na mobilní telefon Aligator S6000. Pro případ, že si nejste jistí a chcete nechat instalaci ochranného temperovaného tvrzeného skla na Váš mobil Aligator S6000 na někom jiném. Máme přesně pro Vás připravenou službu instalace tvrzeného skla na naší prodejně. Ale teď již jak na instalaci:

    Součástí balení ochranného tvrzeného skla na Aligator S6000 jsou dva hadříky z jemného materiálu.

   1. Nejprve na odmaštění a očištění displeje použijte navlhčený hadřík.
   2. Poté dočistěte displej suchým hadříkem.
   3. Než přistoupíte k samotné instalaci ochranného tvrzeného skla na mobilní telefon Aligator S6000 se přesvědčte, že na displeji nezůstala smítka prachu. Případně je odstraňte.
   4. Sundejte z lepící plochy skla folii a přiložte ochranné tvrzené sklo touto lepící plochou na displej mobilu Aligator S6000. Pečlivě vycentrujte temperované sklo tak, aby výřezy seděly s prvky na displeji.
   5. Suchým hadříkem vytlačte přebytečný vzduch od středu ke kraji displeje.
   6. Na konec ještě očistěte ochranné tvrzené sklo, které jste úspěšně nalepili na displej Vašeho telefonu Aligator S6000. Tím jednak vyleštíte tvrzené sklo k dokonalosti a pomůžete ochrannému sklu lépe přilnout na displej Vašeho mobilu.

   Skvělé! Displej Vašeho mobilu Aligator S6000 máte ochráněn před poničením.