Logo
Potřebujete poradit?
(Po-Ne, 9-21 hod.)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík dočista zeje prázdnotou
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMATvrzená skla pro Sony Xperia 10

Ochranná tvrzená skla pro mobilní telefon Sony Xperia 10 zabrání zničení displeje. Ochranná tvrzená skla na mobil Sony Xperia 10 jsou vyrobena přesně na rozměr displeje.

Nejprodávanější
1.
Kvalitní ochranné tvrzené sklo až do okraje pro Sony Xperia 10 (černé)
Kvalitní ochranné tvrzené sklo až do okraje pro Sony Xperia 10 (černé)
Zaoblené odolné 3D tvrzené sklo na celé čelo telefonu Sony Xperia 10 v černé barvě
Produkt není momentálně k dispozici
  299 Kč
  247 Kč bez DPH
  Cena:
  Zobrazuji 1-2 z 2
   Kvalitní ochranné tvrzené sklo až do okraje pro Sony Xperia 10 (černé)
   2 hodnocení
   299 Kč
   247 Kč bez DPH
   299 Kč
   247 Kč bez DPH
   Produkt není momentálně k dispozici
    Kvalitní ochranné tvrzené sklo pro Sony Xperia 10
    1 hodnocení
    199 Kč
    164 Kč bez DPH
    199 Kč
    164 Kč bez DPH
    Produkt není momentálně k dispozici
    Produktů na stránku 336699

    Ochranná tvrzená skla pro mobilní telefon Sony (I3113, I4113, I4193, I3123) Xperia 10 jednoduše nainstalujete. Při používání telefonu nepoznáte, že ho máte na displeji. Nejlepší řešení pro ochranu před pády a poškrábáním displeje.

    Sony má dva mobilní telefony Sony Xperia 10 a Sony Xperia 10 Plus. Proto je dobré se před výběrem ochranného tvrzeného skla přesvědčit, že máte mobilní telefon Sony Xperia 10.

     

    Jak zjistím, že mám Sony Xperia 10?

    Modelové označení naleznete na zadní straně telefonu, nebo v menu přístroje. Na telefonu otevřete složku NASTAVENÍ v té je většinou až dole políčko SYSTÉM, nebo bývá také označena O TELEFONU. Pak už stačí jen přečíst MODEL, nebo TOVÁRNÍ OZNAČENÍ.  Bude tam napsáno I3113, I4113, I4193, I3123, nebo Sony Xperia 10.

     

    V nabídce jsou dva druhy ochranných tvrzených skel pro dokonalou ochranu displeje mobilního telefonu Sony Xperia 10:

     

    Rovná ochranná tvrzená skla na mobilní telefon Sony Xperia 10

    Ochranné tvrzené sklo na Sony Xperia 10Rovná ochranná tvrzená skla jsou vyrobena pro ochranu displeje mobilu Sony Xperia 10 před poničením. Vzhledem k tomu, že jsou ochranná tvrzená skla vyráběna z rovného skla nepokrývají celé čelo telefonu Sony Xperia 10. Většinou končí 2-3 mm před koncem přístroje a nezasahují tak až do hran mobilu. Díky tomu jsou tato ochranná tvrzená skla na mobilní telefon Sony Xperia 10 určena pro uživatele s outdoorovými kryty a obaly, které vystupují vysoko nad displej telefonu. Zaoblená skla na celé čelo telefonu tzv. 3D skla by tyto kryty mohla nadzvedávat a pro to jsou rovná skla ideální volbou pro používaní zmíněných obalů. Rovná, nebo také klasická ochranná tvrzená skla jsou i ideální pro zabezpečení displeje Vašeho mobilu Sony Xperia 10 pro svoji dokonalou přilnavost a spolehlivost při ovládání přístroje.

     

    Zaoblená ochranná tvrzená skla na celé čelo telefonu Sony Xperia 10 

    3D ochranná tvrzená skla na Sony Xperia 10Ochranná tvrzená skla na celou přední část telefonu Sony Xperia 10 až k hranám přístroje, se také označují jako 3D. Tato skla jsou vyráběna přesně na rozměry přední části mobilu. Kryjí celou přední část přístroje. Ochranná tvrzená skla přesně kopírují tvar telefonu včetně zaoblených hran Sony Xperia 10. Nepoznáte, že máte na displeji tvrzené sklo. Jsou skvělou ochranou pro milovníky dokonalého designu. Tvarovaná ochranná tvrzená skla přesně přilnou na přední část telefonu Sony Xperia 10 a pevně drží.  Další skvělou vlastností jsou dokonalé reakce na dotek. 3D ochranná tvrzená skla na mobil Sony Xperia 10 jsou vyráběná v různých barevných provedeních. Tím se přizpůsobí barvě Vašeho telefonu. Vzhledem k tomu, že zasahují až k hraně telefonu nedoporučují se 3D ochranná tvrzená pro mobilní telefon Sony Xperia 10 používat s kryty, které zasahují vysoko nad displej telefonu, nebo v kombinaci s outdoorovými kryty.

     

     

    Návod na lepení ochranného tvrzeného skla na displej mobilu Sony Xperia 10

    Zde najdete návod, jak jednoduše nalepit ochranné tvrzené sklo na mobilní telefon Sony Xperia 10. Pro případ, že si nejste jistí a chcete nechat instalaci ochranného temperovaného tvrzeného skla na Váš mobil Sony Xperia 10 na někom jiném. Máme přesně pro Vás připravenou službu instalace tvrzeného skla na naší prodejně. Ale teď již jak na instalaci:

     Součástí balení ochranného tvrzeného skla na Sony Xperia 10 jsou dva hadříky z jemného materiálu. 

    1. Nejprve na odmaštění a očištění displeje použijte navlhčený hadřík.
    2. Poté dočistěte displej suchým hadříkem
    3. Než přistoupíte k samotné instalaci ochranného tvrzeného skla na mobilní telefon Sony Xperia 10 se přesvědčte, že na displeji nezůstala smítka prachu. Případně je odstraňte. 
    4. Sundejte z lepící plochy skla folii a přiložte ochranné tvrzené sklo touto lepící plochou na displej mobilu Sony Xperia 10. Pečlivě vycentrujte temperované sklo tak, aby výřezy seděly s prvky na displeji.
    5. Suchým hadříkem vytlačte přebytečný vzduch od středu ke kraji displeje
    6. Na konec ještě očistěte ochranné tvrzené sklo, které jste úspěšně nalepili na displej Vašeho telefonu Sony Xperia 10. Tím jednak vyleštíte tvrzené sklo k dokonalosti a pomůžete ochrannému sklu lépe přilnout na displej Vašeho mobilu.

    Skvělé! Displej Vašeho mobilu Sony Xperia 10 máte ochráněn před poničením.