Logo
Potřebujete poradit?
(Po-Ne, 9-21 hod.)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík dočista zeje prázdnotou
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Gratulujeme, dnes máte dopravné na vše zdarma.  1. Úvod
  2. Tvrzená ochranná skla
  3. Ochranná skla Sony

Tvrzená skla pro Sony

Ochranná tvrzená skla pro mobilní telefony Sony Xperia jsou tím nejlepším řešením pro zabezpečení displeje před poškozením či zničením. Vyrábí se přesně pro konkrétní model telefonu. Ochranná tvrzená skla pro mobily Sony Xperia se vyznačují dokonalým provedením se 100% průhledností a citlivostí při ovládání Vašeho přístroje.

 

Vyberte si ochranné tvrzené sklo pro svůj model mobilního telefonu Sony Xperia:

Ochranná tvrzená skla pro mobilní telefony Sony Xperia zabrání poškození, nebo dokonce zničení displeje. Pro tu nejdokonalejší ochranu je vhodné k tvrzenému sklu použít pouzdro, nebo obal na Sony Xperia.

 

Ochranné tvrzené sklo Sony Xperia 1V nabídce předního světového výrobce elektroniky Sony jsou i mobilní telefony. Mají označení Xperia a vynikají kvalitou zpracování a spolehlivostí. Je tedy dobré je ochránit před poškozením. K nejlepší ochraně patří obaly, nebo kryty včetně ochranných tvrzených skel na mobily Sony Xperia.

 

Ochranná tvrzená skla Sony Xperia čiréOchranné tvrzené sklo je dokonalým pomocníkem ochrany displeje Vašeho mobilního telefonu Sony Xperia. Je vyrobeno pomocí nejnovějších postupů. Kromě samotného tvrzeného skla obsahuje i velmi důležitou vlastnost rozložení tlaku nárazu na celou plochu ochranného tvrzeného skla určeného na mobil Sony Xperia. Tím minimalizuje náraz a zabrání zničení displeje. Další výhodou jsou vrstvy, které zabrání odleskům, ulpění otisků prstů či umožní maximální citlivost na dotek při ovládání telefonu při zachování minimální tloušťky ochranného tvrzeného skla na mobilní telefon Sony Xperia.

 

Ochranná tvrzená skla jsou přizpůsobena pro každý model mobilního telefonu Sony Xperia. Vybírat se dá ze základních dvou druhů:

 

Ochranná tvrzená skla Sony Xperia čiréRovné (klasické) tvrzené sklo na mobilní telefon Sony Xperia

Tato ochranná tvrzená skla jsou vyráběna přesně na displej mobilního telefonu Sony XperiaNezasahují až do hran přístroje. Klasické tvrzené sklo na mobil Sony Xperia je ideální volbou pro uživatele, kteří mají originální Apple a outdoorová pouzdra. Nebo obaly, které vystupují vysoko nad displej přístroje. Rovná ochranná tvrzená skla jsou určena pro všechny uživatele, kteří chtějí spolehlivě ochránit svůj mobilní telefon Sony Xperia před poškozením.

 

3D ochranné tvrzené sklo Sony Xperia Tvarovaná ochranná tvrzená skla až do okraje (3D) na mobilní telefony Sony Xperia

Zakrývají nejen displej, ale i celou přední část přístroje. 3D ochranné tvrzené sklo přesně kopíruje tvar mobilního telefonu Sony Xperia. Proto je ideální volbou pro všechny milovníky dokonalého designu. Samozřejmostí je, že se tvarovaná ochranná tvrzená skla vyrábějí v barevném provedení mobilního telefonu Sony Xperia. Nedoporučuje se ochranné tvrzené sklo zasahující až do okraje kombinovat s krytem, nebo o balem vystupujícím nad displej mobilního telefonu Sony Xperia.

 

 

Jak nalepit ochranné tvrzené sklo na mobil Sony Xperia?

Připravili jsme pro Vás návod, jak nalepit ochranné tvrzené sklo na mobilní telefon Sony Xperia. V případě, že si na instalaci ochranného tvrzeného skla na Sony Xperia netroufáte sami rádi Vám pomůžeme na naší prodejně. Jak nainstalovat tvrzené sklo?

  1. Očistěte povrch displeje. K tonu v balení naleznete dva hadříky. Nejdříve použijte ten navlhčený, který Vám pomůže dokonale očistit a odmastit displej.
  2. Otřete displej druhým suchým hadříkem. 
  3. Zkontrolujte, zda na displeji nejsou zrnka prachu. Odstraňte je. K tomu nejlépe použijte přibalenou samolepku. 
  4. Sloupněte krycí folii z ochranného tvrzeného skla namobilní telefon Sony Xperia.
  5. Přiložte lepící plochou ochranné tvrzené sklo na displej telefonu Sony Xperia. Vycentrujte sklíčko tak, aby dokonale sedělo včetně všech otvorů a prolisů.
  6. Pak stačí vzít suchý hadřík a vytlačit vzduch od středu ke krajům skla.
  7. Důkladně očistěte ochranné tvrzené sklo na displeji Vašeho mobilního telefonu Sony Xperia. Tím jednak zbavíte sklo nečistot a vyleštíte do dokonalosti. Hlavně tím pomůžete ochrannému tvrzenému sklu pevněji přilnout k displeji mobilu. 

A je hotovo! Máte ochráněný displej Vašeho mobilu Sony Xperia před poškozením.

PORADÍME VÁM:

Jaký držák do auta?
20.04.2020
Jaký držák do auta?
Pomůže vybrat ten nejvhodnější držák pro mobilní telefon do auta. nebo si ujasnit co od něho očekávat. číst celé
doprava kurýr
2017 - 2021 © MobilySkalka.cz | RTEmultimedia s.r.o. - Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.