Logo
Potřebujete poradit?
(Po-Ne, 9-21 hod.)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík dočista zeje prázdnotou
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMA  1. Úvod
  2. Tvrzená ochranná skla
  3. Ochranná skla Realme

Tvrzená skla pro Realme

Ochranná tvrzená skla pro mobilní telefony Realme spolehlivá ochrana displeje před poškozením displeje. Jsou navrženy přesně na rozměry konkrétního telefonu. Ochranná tvrzená skla jsou dokonale provedená se 100% průhledností a citlivostí při ovládání mobilního telefonu Realme.

 

Vyberte si ochranné tvrzené sklo pro svůj model mobilního telefonu Realme:

Ochranná tvrzená skla na mobilní telefony Realme zabrání poškození, nebo dokonce zničení displeje. Pro tu nejdokonalejší ochranu je vhodné k tvrzenému sklu použít pouzdro, nebo obal na Realme.

 

Ochranné tvrzené sklo Realme logoZnačka mobilních telefonů Realme vznikla v květnu 2018. Již od prvního modelu Realme 1 se dostala k nejlépe hodnoceným výrobcům. Uživatelé si její smatphony oblíbili pro silný výkon a trendový design. Je důležité ochránit takto skvělé mobilní zařízení před poškozením. K nejspolehlivější ochraně patří obaly, nebo kryty včetně ochranných tvrzených skel na mobily Realme.

 

Ochranná tvrzená skla na Realme detailStejně tak jako samotné přístroje i ochranná tvrzená skla na mobilní telefony Realme využívají mnoho užitečných a potřebných technologií. Kromě zvýšení odolnosti samotného skla je i nezbytná vlastnost rozložení nárazu na celou plochu ochranného tvrzeného skla na mobil Realme. Tím se tlak nárazu rozloží a sníží se možnost zničení displeje. Mezi další skvělé vlastnosti ochranného tvrzeného skla na mobilní telefon Realme patří zabránění odlesků a zanechání otisků prstů. Samozřejmostí je dokonalá citlivost na dotek a průhlednost na displej Vašeho Realme.

 

Ochranná tvrzená skla jsou přizpůsobena pro každý model mobilního telefonu Realme. Vybírat se dá ze základních dvou druhů:

 

Ochranné tvrzené sklo Realme čiréRovná (klasická) tvrzená skla na mobilní telefony Realme

Jsou vyráběna jak již název připomíná z rovného materiálu. Proto nezasahují až po oblé hrany mobilu. Rovné ochranné tvrzené sklo končí před hranou mobilního telefonu Realme. Kryje pouze samotný displej přístroje. Tato skla mají využití hlavně pro uživatele pouzder a obalů, nebo krytů co zasahují vysoko nad displej. Rovné ochranné tvrzené sklo spolehlivě zabezpečí displej před poškozením každého uživatele mobilu Realme.

 

 

Ochranná tvrzená skla Realme černáTvarovaná ochranná tvrzená skla až do okraje (3D) na mobilní telefony Realme

Zakrývají nejen displej, ale i celou přední část přístroje. 3D ochranné tvrzené sklo přesně kopíruje tvar mobilního telefonu Realme. Proto je ideální volbou pro všechny milovníky dokonalého designu. Samozřejmostí je, že se tvarovaná ochranná tvrzená skla vyrábějí v barevném provedení mobilního telefonu Realme. Nedoporučuje se ochranné tvrzené sklo zasahující až do okraje kombinovat s krytem, nebo obalem vystupujícím nad displej mobilního telefonu Realme.

 

 

Návod na lepení ochranného tvrzeného skla na displej mobilního telefonu Realme

Zde najdete návod, jak jednoduše nalepit ochranné tvrzené sklo na telefon Realme. Pro případ, že si nejste jistí a chcete nechat instalaci ochranného temperovaného tvrzeného skla na Váš Realme na někom jiném. Máme přesně pro Vás připravenou službu instalace tvrzeného skla na naší prodejně. Ale teď již jak na instalaci:

Součástí balení ochranného tvrzeného skla na Realme jsou dva hadříky z jemného materiálu. 

  1. Nejprve na odmaštění a očištění displeje použijte navlhčený hadřík.
  2. Poté dočistěte displej suchým hadříkem
  3. Než přistoupíte k samotné instalaci ochranného tvrzeného skla na mobilní telefon Realme se přesvědčte, že na displeji nezůstala smítka prachu. Případně je odstraňte. 
  4. Sundejte z lepící plochy skla folii a přiložte ochranné tvrzené sklo touto lepící plochou na displej telefonu Realme. Pečlivě vycentrujte temperované sklo tak, aby výřezy seděly s prvky a ovládacími tlačítky na displeji.
  5. Suchým hadříkem vytlačte přebytečný vzduch od středu ke kraji displeje
  6. Na konec ještě očistěte ochranné tvrzené sklo, které jste úspěšně nalepili na displej Vašeho telefonu Realme. Tím jednak vyleštíte tvrzené sklo k dokonalosti a pomůžete ochrannému tvrzenému sklu lépe přilnout na displej Vašeho mobilu Realme.

Skvělé! Displej Vašeho mobilního telefonu Realme máte ochráněn před poničením.

PORADÍME VÁM:

Jaký držák do auta?
20.04.2020
Jaký držák do auta?
Pomůže vybrat ten nejvhodnější držák pro mobilní telefon do auta. nebo si ujasnit co od něho očekávat. číst celé
doprava kurýr
2017 - 2021 © MobilySkalka.cz | RTEmultimedia s.r.o. - Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.