Logo
Potřebujete poradit?
(Po-Ne, 9-21 hod.)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík dočista zeje prázdnotou
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMATvrzená skla pro Nokia 5

Ochranná tvrzená skla pro mobilní telefon Nokia 5 zabrání zničení displeje. Ochranná tvrzená skla na mobil Nokia 5 jsou vyrobena přesně na rozměr displeje přístroje.

Cena:
Zobrazuji 1-3 z 3
  Kvalitní ochranné tvrzené sklo pro Nokia 5
  1 hodnocení
  199 Kč
  164 Kč bez DPH
  199 Kč
  164 Kč bez DPH
  Produkt není momentálně k dispozici
   Kvalitní ochranné tvrzené sklo až do okraje pro Nokia 5 (černé)
   1 hodnocení
   299 Kč
   247 Kč bez DPH
   299 Kč
   247 Kč bez DPH
   Produkt není momentálně k dispozici
    Kvalitní ochranné tvrzené sklo až do okraje pro Nokia 5 (bílé)
    1 hodnocení
    299 Kč
    247 Kč bez DPH
    299 Kč
    247 Kč bez DPH
    Produkt není momentálně k dispozici
    Produktů na stránku 336699

    Ochranná tvrzená skla pro mobilní telefon Nokia (TA-1053, TA-1024, TA-1044, TA-1027) 5 jednoduše nainstalujeteNejlepší řešení pro ochranu před pády a poškrábáním displeje.

     

    Modelová řada Nokia 5 obsahuje mapř. mobilní telefony Nokia 5, Nokia 5.1 a 5.1 Plus. Doporučujeme se před výběrem ochranného tvrzeného skla přesvědčit, že máte mobil Nokia 5.

     

    Jak zjistím, že mám Nokia 5?

    Můžete to zjistit přímo na zadní straně telefonu, nebo v menu. 

    • MENU telefonu zvolte položku NASTAVENÍ 
    • zvolte položku SYSTÉM, nebo může být označena O TELEFONU
    • tam je položka MODEL bude obsahovat Nokia 5
    • nebo TOVÁRNÍ OZNAČENÍ bude TA-1053, TA-1024, TA-1044, TA-1027

     

     

    Rovná ochranná tvrzená skla na mobilní telefon Nokia 5

    Ochranná tvrzená skla na Nokia 5Ochranná tvrzená skla řezaná z rovného materiálu se vyrábějí i na mobilní telefon Nokia 5. Protože jsou rovná a nekopírují oblé hrany telefonu končí většinou cca 2-3 mm před okrajem přístroje. Rovná ochranná tvrzená skla tak zakryjí pouze displej mobilu Nokia 5. Určitě Vás napadá otázka: Proč se vlastně vyrábí takové ochranné tvrzené sklo, co pokryje jen displej telefonu Nokia 5? Důvodů se dá najít hned několik. Rovné tvrzené sklo nezakrývá celé čelo mobilu a proto je ideální volbou pro kryty, které zasahují vysoko nad displej telefonu i outdoorové kryty. Tyto kryty by tzv. 3D ochranná tvrzená skla, která jsou na celou přední část přístroje Nokia 5, mohly nadzvedávat. Což u rovného tvrzeného skla nehrozí a spolu s krytem skvěle ochrání displej mobilu Nokia 5. Mezi další výhody rovného ochranného skla na Nokia 5 patří velmi dobrá reakce na dotyk a dokonale drží na displeji.

     

    Zaoblená ochranná tvrzená skla na celé čelo telefonu Nokia 5

    3D ochranné tvrzené sklo na Nokia 5Zaoblená ochranná tvrzená skla na celé čelo telefonu Nokia 5 jsou také označována jako 3D skla. Tvarovaná ochranná tvrzená skla přesně kopírují tvar mobilního telefonu Nokia 5 a zasahují až do hran přístroje. V podstatě je můžeme označit jako přední kryt. Zaoblená tvrzená skla dokonale splynou s telefonem. Není tak poznat, že je na mobilu sklo. Zaoblená ochranná tvrzená skla na Nokia 5 se vyrábějí v barevných variantách. Přizpůsobí se tak nejen tvaru, ale barvě čela přístroje. Mají snad jedinou chybu, a to je nemožnost používání v kombinaci s kryty, které vystupují vysoko nad displej telefonu. Tvarovaná ochranná tvrzená skla jsou dokonalým pomocníkem pro ochranu displeje mobilního telefonu Nokia 5. Dokonale drží na displeji, zaručují maximální průhlednost a citlivost při ovládání telefonu.

     

     

    Jak na instalaci ochranného tvrzeného skla na telefon Nokia 5? 

    Máme pro Vás návod, jak jednoduše nalepit ochranné tvrzené sklo na displej mobilu Nokia 5 jako profesionál. Nechcete instalovat temperované ochranné tvrzené sklo na mobilní telefon Nokia 5 sami? Je tu přesně pro Vás připravena naše služba odborné instalace tvrzeného skla na prodejně v Praze. Jak nalepit ochranné sklo?

    1. Než nalepíte ochranné tvrzené sklo je důležité odstranit z displeje nečistoty a mastnotu. Pro tento účel je přibalen navlhčený hadřík, který zajistí dokonalé očištění displeje.
    2. Použijte druhý přibalený suchý hadřík k dočistění a vyleštění displeje.
    3. Pečlivě zkontrolujte, zda nejsou na displeji smítka prachu. Odstraňte je. 
    4. Sejměte folii z ochranného tvrzeného skla a lepící částí přiložte na displej mobilu Nokia 5. Pečlivě vycentrujte tak, aby výřezy lícovaly se senzory a dalšími prvky na displeji
    5. Vytlačte vzduch od středu ke krajům tvrzeného skla
    6. Odstraňte nečistoty a otisky z nalepeného ochranného tvrzeného skla na Vašem mobilním telefonu Nokia 5. Tím vyleštíte displej k dokonalosti a pomůžete ještě lépe přilnout tvrzenému sklu k displeji. 

    A jeto! Máte svůj telefon Nokia 5 ochráněný před poškrábáním i poničením displeje.