Logo
Potřebujete poradit?
(Po-Ne, 9-21 hod.)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík dočista zeje prázdnotou
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMATvrzená skla pro Asus Zenfone ZD552KL

Ochranná tvrzená skla pro mobilní telefon Asus Zenfone 4 Selfie Pro ZD552KL ideální ochrana displeje před poničením. Ochranná tvrzená skla na displej mobilu Asus Zenfone 4 Selfie Pro mají 100 % průhlednost a citlivost na dotek.

Cena:
Zobrazuji 1-1 z 1
  Kvalitní ochranné tvrzené sklo pro Asus Zenfone 4 Selfie Pro ZD552KL
  1 hodnocení
  199 Kč
  164 Kč bez DPH
  199 Kč
  164 Kč bez DPH
  Produkt není momentálně k dispozici
  Produktů na stránku 336699

  Ochranná tvrzená skla pro mobilní telefon Asus Zenfone 4 Selfie Pro ZD552KL jednoduše nainstalujete. Při používání telefonu nepoznáte, že ho máte na přístroji.

   

  Asus nabízí celou řadu mobilních telefonů s označením Zenfone 4. Proto je dobré se před výběrem ochranného tvrzeného skla přesvědčit, že máte právě mobil Asus Zenfone 4 Selfie Pro s továrním označením ZD552KL.

   

  Jak zjistím, že mám Asus Zenfone 4 Selfie Pro ZD552KL?

  Modelové označení naleznete na zadní straně telefonu, nebo v menu přístroje. Na telefonu otevřete složku NASTAVENÍ v té je většinou až dole políčko SYSTÉM, nebo bývá také označena O TELEFONU. Pak už stačí jen přečíst MODEL, nebo TOVÁRNÍ OZNAČENÍ. Bude tam napsáno ZD552KL, nebo Asus Zenfone 4 Selfie Pro.

   

   

  Ochranné tvrzené sklo na Asus Zenfone 4 Selfie Pro ZD552KL dokonalý pomocník

  Na výrobu ochranných tvrzených skel pro mobil Asus Zenfone 4 Selfie Pro jsou využité nejnovější technologie, které zaručí maximální zabezpečení displeje před poškozením, nebo dokonce zničením. 


  Dokonalou ochranu displeje zajišťuje ochranné tvrzené sklo na mobilní telefon Asus Zenfone 4 Selfie Pro díky své tvrdosti na stupni 9H a technologii Anti Shatter Proof. Ta náraz na sklo rozloží a tím zabrání zničení displeje.


  Není se třeba obávat ochranné tvrzené sklo přesně padne na displej mobilního telefonu Asus Zenfone 4 Selfie Pro ZD552KL. Má připravené výřezy a otvory pro sluchátko a fotoaparát. Ochranné tvrzené sklo na mobilní telefon Asus Zenfone 4 Selfie Pro se může pochlubit vysokou citlivostí dotyku a 100 % průhledností s podporou speciální vrstvy proti odleskům.


  Instalace ochranného tvrzeného skla na displej mobilního telefonu Asus Zenfone 4 Selfie Pro je velmi jednoduchá a nezanéchává bublineky. Ochranné tvrzené sklo na Asus Zenfone 4 Selfie Pro zajistí nejen spolehlivou ochranu, ale i dokonalý komfort při ovládání mobilního telefonu.

   

   

  Jak nalepit ochranné tvrzené sklo na mobilní telefon Asus Zenfone 4 Selfie Pro ZD552KL?

  Připravili jsme pro Vás návod, jak nalepit ochranné tvrzené sklo na mobilní telefon Asus Zenfone 4 Selfie Pro. V případě, že si na instalaci tvrzeného skla netroufáte sami rádi Vám pomůžeme na naší prodejně. Jak nainstalovat ochranné tvrzené sklo na Asus Zenfone 4 Selfie Pro ZD552KL?

  1. Očistěte povrch displeje. K tonu v balení naleznete dva hadříky. Nejdříve použijte ten navlhčený, který Vám pomůže dokonale očistit a odmastit displej.
  2. Otřete displej druhým suchým hadříkem. 
  3. Zkontrolujte, zda na displeji nejsou zrnka prachu. Odstraňte je. K tomu nejlépe použijte přibalenou samolepku. 
  4. Sloupněte krycí folii z ochranného tvrzeného skla pro mobilní telefon Asus Zenfone 4 Selfie Pro.
  5. Přiložte lepící plochou ochranné tvrzené sklo na displej mobilu Asus Zenfone 4 Selfie Pro. Vycentrujte sklíčko tak, aby dokonale sedělo včetně všech otvorů a prolisů. 
  6. Pak stačí vzít suchý hadřík a vytlačit vzduch od středu ke krajům skla.
  7. Důkladně očistěte ochranné tvrzené sklo na displeji Vašeho telefonu Asus Zenfone 4 Selfie Pro. Tím jednak zbavíte sklo nečistot a vyleštíte do dokonalosti. Hlavně tím pomůžete ochrannému tvrzenému sklu pevněji přilnout k displeji Vašeho mobilu Asus Zenfone 4 Selfie Pro ZD552KL. 

  A je hotovo! Máte ochráněný displej Vašeho mobilu Asus Zenfone 4 Selfie Pro ZD552KL před poškozením.