Logo
Potřebujete poradit?
(Po-Ne, 9-21 hod.)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík dočista zeje prázdnotou
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Gratulujeme, dnes máte dopravné na vše zdarma.  1. Úvod
  2. Tvrzená ochranná skla
  3. Ochranná skla Motorola

Tvrzená skla pro Motorola

Ochranná tvrzená skla na mobilní telefony Motorola jsou tím nejlepším řešením pro zabezpečení displeje před poškozením či zničením. Vyrábí se v různých provedeních a barevných variantách. Ochranná tvrzená skla pro mobily Motorola se vyznačují dokonalým provedením se 100% průhledností a citlivostí při ovládání mobilního telefonu.

 

Vyberte si ochranné tvrzené sklo pro svůj model mobilního telefonu Motorola:

Ochranná tvrzená skla na mobilní telefony Motorola zabrání poškození, nebo dokonce zničení displeje. Pro tu nejdokonalejší ochranu je vhodné k tvrzenému sklu použít pouzdro, nebo obal na mobil Motorola.

 

Ochranné tvrzené sklo pro mobil MotorolaOblíbená značka Motorola se znovu objevila na trhu. Přišla s tradičně s promyšlenou a špičkovou výbavou ve všech mobilních telefonech. Proto je důležitá ochrana mobilního telefonu před poškozením. K nejspolehlivější ochraně patří obaly, nebo kryty včetně ochranných tvrzených skel na mobily Motorola.

 

Ochranná tvrzená skla pro mobilní telefony MotorolaOchranné tvrzené sklo je dokonalým pomocníkem ochrany displeje Vašeho mobilního telefonu Motorola. Je vyrobeno pomocí nejnovějších postupů. Kromě samotného tvrzeného skla obsahuje i velmi důležitou vlastnost rozložení tlaku nárazu na celou plochu ochranného tvrzeného skla určeného na mobil Motorola. Tím minimalizuje náraz a zabrání zničení displeje. Další výhodou jsou vrstvy, které zabrání odleskům, ulpění otisků prstů či umožní maximální citlivost na dotek při ovládání telefonu při zachování minimální tloušťky ochranného tvrzeného skla na mobilní telefon Motorola.

 

Ochranná tvrzená skla jsou přizpůsobena pro každý model mobilního telefonu Motorola. Vybírat se dá ze základních dvou druhů:

 

 

Ochranná tvrzená skla na mobil MotorolaRovné (klasické) tvrzené sklo na mobilní telefon Motorola

Tato ochranná tvrzená skla jsou vyráběna přesně na displej mobilního telefonu MotorolaNezasahují až do hran přístroje. Klasické tvrzené sklo na mobil Motorola je ideální volbou pro uživatele, kteří mají outdoorová pouzdra. Nebo obaly, které vystupují vysoko nad displej přístroje. Rovná ochranná tvrzená skla jsou určena pro všechny uživatele, kteří chtějí spolehlivě ochránit svůj mobilní telefon Motorola před poškozením.

 

 

3D ochranné tvrzené sklo na mobilní telefon MotorolaTvarovaná ochranná tvrzená skla až do okraje (3D) na mobilní telefony Motorola

Zakrývají nejen displej, ale i celou přední část přístroje. 3D ochranné tvrzené sklo přesně kopíruje tvar mobilního telefonu Motorola. Proto je ideální volbou pro všechny milovníky dokonalého designu. Samozřejmostí je, že se tvarovaná ochranná tvrzená skla vyrábějí v barevném provedení mobilního telefonu Motorola. Nedoporučuje se ochranné tvrzené sklo zasahující až do okraje kombinovat s krytem, nebo obalem vystupujícím nad displej mobilního telefonu Motorola.

 

 

Jak na instalaci ochranného tvrzeného skla pro mobilní telefon Motorola?

Máme pro Vás návod, jak jednoduše nalepit ochranné tvrzené sklo na displej mobilu Motorola jako profesionál. Nechcete instalovat temperované ochranné tvrzené sklo na Motorola sami? Je tu přesně pro Vás připravena naše služba odborné instalace tvrzeného skla na prodejně v Praze. Jak nalepit ochranné tvrzené sklo?

  1. Než nalepíte ochranné tvrzené sklo na mobilní telefon Motorola je důležité odstranit z displeje nečistoty a mastnotu. Pro tento účel je přibalen navlhčený hadřík, který zajistí dokonalé očištění displeje.
  2. Použijte druhý přibalený suchý hadřík k dočistění a vyleštění displeje.
  3. Pečlivě zkontrolujte, zda nejsou na displeji smítka prachu. Odstraňte je. 
  4. Sejměte folii z ochranného tvrzeného skla a lepící částí přiložte na displej telefonu Motorola. Pečlivě vycentrujte tak, aby výřezy lícovaly se senzory a dalšími prvky telefonu.
  5. Vytlačte vzduch od středu ke krajům tvrzeného skla
  6. Odstraňte nečistoty a otisky z nalepeného ochranného tvrzeného skla na Vašem Motorola. Tím vyleštíte displej k dokonalosti a pomůžete ještě lépe přilnout tvrzenému sklu k displeji. 

A jeto! Máte svůj telefon Motorola ochráněný před poškrábáním i poničením displeje.

PORADÍME VÁM:

Jaký držák do auta?
20.04.2020
Jaký držák do auta?
Pomůže vybrat ten nejvhodnější držák pro mobilní telefon do auta. nebo si ujasnit co od něho očekávat. číst celé
doprava kurýr
2017 - 2021 © MobilySkalka.cz | RTEmultimedia s.r.o. - Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.