Logo
Potřebujete poradit?
(Po-Ne, 9-21 hod.)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík dočista zeje prázdnotou
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMA  1. Úvod
  2. Tvrzená ochranná skla
  3. Ochranná skla Lenovo

Tvrzená skla pro Lenovo

Ochranná tvrzená skla pro mobilní telefony Lenovo spolehlivě ochrání displej před poškozením. Vyrábí se v různých provedeních a barevných variantách pro splynutí s telefonem. Ochranná tvrzená skla pro mobily Lenovo kryjí celý displej a umožňují dokonalý komfort při používání přístroje.

 

Vyberte si ochranné tvrzené sklo pro svůj model mobilního telefonu Lenovo:

Ochranná tvrzená skla pro mobilní telefony Lenovo jsou připravena maximálně zabezpečit displej před zničením.

 

Ochranná tvrzená skla Lenovo 1Lenovo patří mezi top výrobce výpočetní techniky. Své zkušenosti využívá i v produkci mobilních telefonů. které jsou samozřejmostí nejnovější technologie a tradiční dokonalé zpracování. Proto je dobré mobil Lenovo ochránit před poškozením. K nejspolehlivější ochraně patří obaly, nebo kryty včetně ochranných tvrzených skel pro mobilní telefony Lenovo.

 

Ochranné tvrzené sklo na mobil Lenovo detailStejně tak jako samotné přístroje i ochranná tvrzená skla na mobilní telefony Lenovo využívají mnoho užitečných a potřebných technologií. Kromě zvýšení odolnosti samotného skla je i nezbytná vlastnost rozložení nárazu na celou plochu ochranného tvrzeného skla na mobil Lenovo. Tím se tlak nárazu rozloží a sníží se možnost zničení displeje. Mezi další skvělé vlastnosti ochranného tvrzeného skla na mobilní telefon Lenovo patří zabránění odlesků a zanechání otisků prstů. Samozřejmostí je dokonalá citlivost na dotek a průhlednost na displej Vašeho Lenova.

 

Ochranná tvrzená skla jsou přizpůsobena pro každý model mobilního telefonu Lenovo. Vybírat se dá ze základních dvou druhů:

 

Ochranná tvrzená skla Lenovo čiráRovné (klasické) tvrzené sklo na mobilní telefon Lenovo

Jsou vyrobena z rovného skla přesně na rozměr displeje. Klasická ochranná tvrzená skla na mobilní telefony Lenovo nezasahují až do okraje telefonu. To umožňuje je používat s obaly a pouzdry, která vystupují nad displej přístroje. Rovná ochranná tvrzená skla na mobily Lenovo jsou připravena dokonale ochránit displej před poškozením.

 

 

3D ochranné tvrzené sklo na Lenovo černéTvarovaná ochranná tvrzená skla až do okraje (3D) na mobilní telefony Lenovo

Zakrývají nejen displej, ale i celou přední část přístroje. 3D ochranné tvrzené sklo přesně kopíruje tvar mobilního telefonu Lenovo. Proto je ideální volbou pro všechny milovníky dokonalého designu. Samozřejmostí je, že se tvarovaná ochranná tvrzená skla vyrábějí v barevném provedení mobilního telefonu Lenovo. Nedoporučuje se ochranné tvrzené sklo zasahující až do okraje kombinovat s krytem, nebo o balem vystupujícím nad displej mobilního telefonu Lenovo.

 

 

Jak na instalaci ochranného tvrzeného skla pro mobilní telefon Lenovo? 

Máme pro Vás návod, jak jednoduše nalepit ochranné tvrzené sklo na displej Vašeho mobilu Lenovo jako profesionál. Nechcete instalovat temperované ochranné tvrzené sklo na Lenovo sami? Je tu přesně pro Vás připravena naše služba odborné instalace tvrzeného skla na prodejně v Praze. Jak nalepit tvrzené sklo?

  1. Než nalepíte ochranné tvrzené sklo na Váš mobilní telefon Lenovo je důležité odstranit z displeje nečistoty a mastnotu. Pro tento účel je přibalen navlhčený hadřík, který zajistí dokonalé očištění displeje.
  2. Použijte druhý přibalený suchý hadřík k dočistění a vyleštění displeje.
  3. Pečlivě zkontrolujte, zda nejsou na displeji smítka prachu. Odstraňte je. 
  4. Sejměte folii z ochranného tvrzeného skla a lepící částí přiložte na displej telefonu Lenovo. Pečlivě vycentrujte tak, aby výřezy lícovaly se senzory a dalšími prvky telefonu
  5. Vytlačte vzduch od středu ke krajům tvrzeného skla
  6. Odstraňte nečistoty a otisky z nalepeného ochranného tvrzeného skla na Vašem mobilu Lenovo. Tím vyleštíte displej k dokonalosti a pomůžete ještě lépe přilnout tvrzenému sklu k displeji. 

A jeto! Máte svůj telefon Lenovo ochráněný před poškrábáním i poničením displeje.

PORADÍME VÁM:

Jaký držák do auta?
20.04.2020
Jaký držák do auta?
Pomůže vybrat ten nejvhodnější držák pro mobilní telefon do auta. nebo si ujasnit co od něho očekávat. číst celé
doprava kurýr
2017 - 2021 © MobilySkalka.cz | RTEmultimedia s.r.o. - Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.