Logo
Potřebujete poradit?
(Po-Ne, 9-21 hod.)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík dočista zeje prázdnotou
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMATvrzená skla pro Huawei P9 Lite Mini

Ochranná tvrzená skla na mobil Huawei P9 Lite Mini ideální ochrana displeje před poničením. Ochranná tvrzená skla na mobilní telefon Huawei P9 Lite Mini mají 100 % průhlednost a citlivost na dotek.

Cena:
Zobrazuji 1-4 z 4
  Kvalitní ochranné tvrzené sklo pro Huawei P9 Lite Mini
  2 hodnocení
  Původní cena 199 Kč
  149 Kč
  123 Kč bez DPH
  149 Kč
  123 Kč bez DPH
  Produkt není momentálně k dispozici
   Kvalitní ochranné tvrzené sklo až do okraje pro Huawei P9 Lite mini (bílé)
   0 hodnocení
   Původní cena 299 Kč
   249 Kč
   206 Kč bez DPH
   249 Kč
   206 Kč bez DPH
   Produkt není momentálně k dispozici
    Kvalitní ochranné tvrzené sklo až do okraje pro Huawei P9 Lite mini (zlaté)
    0 hodnocení
    Původní cena 299 Kč
    249 Kč
    206 Kč bez DPH
    249 Kč
    206 Kč bez DPH
    Produkt není momentálně k dispozici
     Kvalitní ochranné tvrzené sklo až do okraje pro Huawei P9 Lite mini (černé)
     0 hodnocení
     Původní cena 299 Kč
     249 Kč
     206 Kč bez DPH
     249 Kč
     206 Kč bez DPH
     Produkt není momentálně k dispozici
     Produktů na stránku 336699

     Ochranná tvrzená skla na mobil Huawei (SLA-L02, SLA-L22, SLA-L03) P9 Lite Mini jednoduše nainstalujete. Při používání telefonu nepoznáte, že ho máte na přístroji.

      

     Huawei má více přístrojů v modelové řadě P9. Proto je dobré se před výběrem ochranného tvrzeného skla přesvědčit, že máte mobilní telefon Huawei P9 Lite Mini.

      

     Jak zjistím, že mám Huawei P9 Lite Mini?

     Modelové označení naleznete na zadní straně telefonu, nebo v menu přístroje. Na telefonu otevřete složku NASTAVENÍ > SYSTÉM > O TELEFONU. Zde naleznete MODEL, nebo TOVÁRNÍ OZNAČENÍ. Budete tam mít SLA-L02, SLA-L22, SLA-L03, nebo Huawei P9 Lite Mini.

      

      

     Ochranné tvrzené sklo na mobil Huawei P9 Lite Mini dokonalý pomocník

     Dokonalý telefon si jistě zaslouží tu nejlepší ochranu displeje. Tu mu zajistí ochranné tvrzené sklo připravené přesně pro potřeby mobilního telefonu Huawei P9 Lite Mini

     Na výrobu ochranného tvrzeného skla pro mobil Huawei P9 Lite Mini jsou použity nejnovější technologie, které zaručí maximální ochranu displeje. Ochranné tvrzené sklo na Huawei P9 Lite Mini má excelentní tvrdost 9H. Na tvrzeném sklu jsou připravené výřezy pro reproduktor a další prvky telefonu. 

     Další z vlastností ochranného tvrzeného skla na mobi Huawei P9 Lite Mini je Anti Shatter ProofNáraz na sklo rozloží a tím zabrání zničení displeje. Ochranné tvrzené sklo na mobilní telefon Huawei P9 Lite Mini obsahuje speciální oleofobní vrstvu, která zabrání ponechání otisků prstů.

     Ochranné tvrzené sklo pro Huawei P9 Lite Mini se vyznačuje dokonalou průhledností a citlivostí pro ovládání přístroje. Ochranné tvrzené sklo je spolehlivou ochranou mobilního telefonu Huawei P9 Lite Mini proti poškrábání, poničení, a dokonce i zničení displeje.

      

      

     Jak na instalaci ochranného tvrzeného skla pro mobilní telefon Huawei P9 Lite Mini? 

     Máme pro Vás návod, jak jednoduše nalepit ochranné tvrzené sklo na displej mobilu Huawei P9 Lite Mini jako profesionál. Nechcete instalovat temperované ochranné tvrzené sklo na Huawei P9 Lite Mini? Je tu přesně pro Vás připravena naše služba odborné instalace tvrzeného skla na prodejně v Praze. Jak nalepit tvrzené sklo?

     1. Než nalepíte ochranné tvrzené sklo na mobilní telefon Huawei P9 Lite Mini je důležité odstranit z displeje nečistoty a mastnotu. Pro tento účel je přibalen navlhčený hadřík, který zajistí dokonalé očištění displeje.
     2. Použijte druhý přibalený suchý hadřík k dočistění a vyleštění displeje.
     3. Pečlivě zkontrolujte, zda nejsou na displejismítka prachu. Odstraňte je.
     4. Sejměte folii z ochranného tvrzeného skla a lepící částí přiložte na displej telefonu Huawei P9 Lite Mini. Pečlivě vycentrujte tak, aby výřezy lícovaly se senzory a dalšími prvky telefonu.
     5. Vytlačte vzduch od středu ke krajům tvrzeného skla.
     6. Odstraňte nečistoty a otisky z nalepeného ochranného tvrzeného skla na Vašem mobilu Huawei P9 Lite Mini. Tím vyleštíte displej k dokonalosti a pomůžete ještě lépe přilnout tvrzenému sklu k displeji.

     A jeto! Máte svůj telefon Huawei P9 Lite Mini ochráněný před poškrábáním i poničením displeje.