Logo
Potřebujete poradit?
(Po-Ne, 9-21 hod.)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík dočista zeje prázdnotou
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMATvrzená skla pro Huawei P30 Pro

Ochranná tvrzená skla pro mobilní telefon Huawei P30 Pro jsou jedinečným řešením pro ochranu displeje. Ochranná tvrzená skla na mobil Huawei P30 Pro jsou vyráběna přesně na rozměr přístroje.

Nejprodávanější
1.
Kvalitní ochranné tvrzené sklo až do okraje pro Huawei P30 Pro (černé)
Kvalitní ochranné tvrzené sklo až do okraje pro Huawei P30 Pro (černé)
Zaoblené odolné 3D tvrzené sklo na celé čelo telefonu Huawei P30 Pro v černé barvě
Produkt není momentálně k dispozici
  299 Kč
  247 Kč bez DPH
  Cena:
  Zobrazuji 1-2 z 2
   Kvalitní ochranné tvrzené sklo až do okraje pro Huawei P30 Pro (černé)
   2 hodnocení
   299 Kč
   247 Kč bez DPH
   299 Kč
   247 Kč bez DPH
   Produkt není momentálně k dispozici
    Kvalitní ochranné tvrzené sklo pro Huawei P30 Pro
    1 hodnocení
    199 Kč
    164 Kč bez DPH
    199 Kč
    164 Kč bez DPH
    Produkt není momentálně k dispozici
    Produktů na stránku 336699

    Ochranná tvrzená skla pro mobilní telefon Huawei (VOG-L29, VOG-L09, VOG-L04) P30 Pro jsou připravena dokonale ochránit displej za každé situace.

     

    Huawei nabízí v modelové řadě P30 tři přístroje. Jsou to modely Huawei P30 Pro, Huawei P30 a Huawei P30 Lite. Proto je dobré se před výběrem ochranného tvrzeného skla přesvědčit, že máte mobilní telefon Huawei P30 Pro.

     

    Jak zjistím, že mám Huawei P30 Pro?

    Modelové označení naleznete na zadní straně telefonu, nebo v menu přístroje. Na telefonu otevřete složku NASTAVENÍ > SYSTÉM > O TELEFONU. Zde naleznete MODEL, nebo TOVÁRNÍ OZNAČENÍ. Budete tam mít napsáno VOG-L29, VOG-L09, VOG-L04, nebo Huawei P30 Pro.

     

    V nabídce jsou dva druhy ochranných tvrzených skel pro dokonalou ochranu displeje mobilního telefonu Huawei P30 Pro:

     

    Rovná ochranná tvrzená skla na Huawei P30 Pro

    Ochranné tvrzené sklo na Huawei P30 ProRovná ochranná tvrzená skla jsou vyrobena pro ochranu displeje mobilního telefonu Huawei P30 Pro před poničením. Vzhledem k tomu, že jsou ochranná tvrzená skla vyráběna z rovného skla nepokrývají celé čelo telefonu Huawei P30 Pro. Většinou končí 2-3 mm před koncem čela telefonu a nezasahují tak až do hran mobilního telefonu. Díky tomu jsou tato ochranná tvrzená skla na mobilní telefon Huawei P30 Pro určena pro uživatele s outdoorovými kryty a obaly, které vystupují vysoko nad displej telefonu. Zaoblená skla na celé čelo telefonu tzv. 3D skla by tyto kryty mohla nadzvedávat a pro to jsou rovná skla ideální volbou pro používaní zmíněných obalů. Rovná, nebo také klasická ochranná tvrzená skla jsou i ideální pro zabezpečení displeje Vašeho mobilu Huawei P30 Pro pro svoji dokonalou přilnavost a spolehlivost při ovládání telefonu.

     

    Zaoblená ochranná tvrzená skla na celé čelo telefonu Huawei P30 Pro 

    3D ochranné tvrzené sklo Huawei P30 Pro černéOchranná tvrzená skla na celou přední část telefonu Huawei P30 Pro až k hranám přístroje, se také označují jako 3D. Tato ochranná tvrzená skla jsou vyráběna přesně na rozměry přední části mobilu Huawei P30 Pro. Kryjí celou přední část přístroje. Ochranná tvrzená skla přesně kopírují tvar telefonu včetně zaoblených hran Huawei P30 Pro. Nepoznáte, že máte na displeji tvrzené sklo. Jsou skvělou ochranou pro milovníky dokonalého designu. Tvarovaná ochranná tvrzená skla přesně přilnou na přední část telefonu Huawei P30 Pro a pevně drží.  Další skvělou vlastností jsou dokonalé reakce na dotek. 3D ochranná tvrzená skla na mobil Huawei P30 Pro jsou vyráběná v různých barevných provedeních. Tím se přizpůsobí barvě Vašeho telefonu. Vzhledem k tomu, že zasahují až k hraně telefonu nedoporučují se 3D ochranná tvrzená pro Huawei P30 Pro používat s kryty, které zasahují vysoko nad displej telefonu, nebo v kombinaci s outdoorovými kryty. 

     

     

    Jak nalepit ochranné tvrzené sklo na mobil Huawei P30 Pro?

    Připravili jsme pro Vás návod, jak nalepit ochranné tvrzené sklo na mobilní telefon Huawei P30 Pro. V případě, že si na instalaci ochranného tvrzeného skla na Huawei P30 Pro netroufáte sami rádi Vám pomůžeme na naší prodejně. Jak nainstalaci tvrzeného skla?

    1. Očistěte povrch displeje. K tonu v balení naleznete dva hadříky. Nejdříve použijte ten navlhčený, který Vám pomůže dokonale očistit a odmastit displej telefonu.
    2. Do sucha otřete displej druhým suchým hadříkem. 
    3. Zkontrolujte, zda na displeji nejsou zrnka prachu. Pokud ano, odstraňte je. K tomu nejlépe použijte přibalenou samolepku. 
    4. Sloupněte krycí folii z ochranného tvrzeného skla na mobilní telefon Huawei P30 Pro.
    5. Přiložte lepící plochou ochranné tvrzené sklo na displej telefonu Huawei P30 Pro. Vycentrujte sklíčko tak, aby dokonale sedělo včetně všech otvorů a prolisů.
    6. Pak stačí vzít suchý hadřík a vytlačit vzduch od středu ke krajům skla.
    7. Důkladně očistěte ochranné tvrzené sklo na displeji Vašeho telefonu Huawei P30 Pro. Tím jednak zbavíte sklo nečistot a vyleštíte do dokonalosti. Hlavně tím pomůžete ochrannému tvrzenému sklu pevněji přilnout k displeji mobilu Huawei P30 Pro. 

    A je hotovo! Máte ochráněný displej Vašeho mobilu Huawei P30 Pro před poškozením.