Logo
Potřebujete poradit?
(Po-Ne, 9-21 hod.)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík dočista zeje prázdnotou
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMA  1. Úvod
  2. Tvrzená ochranná skla
  3. Ochranná skla Huawei

Tvrzená skla pro Huawei

Ochranná tvrzená skla pro mobilní telefony Huawei jsou dokonalou ochranou před poškozením displeje. Jsou vyráběna přesně pro konkrétní model telefonu. Ochranná tvrzená skla na mobily Huawei zajistí maximální komfort pro uživatele.

 

Vyberte si ochranné tvrzené sklo pro svůj model mobilního telefonu Huawei:

Ochranná tvrzená skla pro mobilní telefony Huawei skvěle ochrání displej před poškozením, nebo dokonce zničením.

 

Ochranná tvrzená skla Huawei 1

Huawei je jedou z telekomunikačních firem, která přináší nové technologie. Její mobilní telefony patří mezi velmi oblíbené mezi uživateli. Proto je důležitá ochrana mobilního telefonu před poškozením. K nejspolehlivější ochraně patří obaly, nebo kryty včetně ochranných tvrzených skel na mobily Huawei.Ochranné tvrzené sklo Huawei detail

 

Stejně tak jako samotné přístroje i ochranná tvrzená skla na mobilní telefony Huawei využívají mnoho užitečných a potřebných technologií. Kromě zvýšení odolnosti samotného skla je i nezbytná vlastnost rozložení nárazu na celou plochu ochranného tvrzeného skla na mobil Huawei. Tím se tlak nárazu rozloží a sníží se možnost zničení displeje. Mezi další skvělé vlastnosti ochranného tvrzeného skla na mobilní telefon Huawei patří zabráněním odlesků a zanechání otisků prstů. Samozřejmostí je dokonalá citlivost na dotek a průhlednost.

 

Tak jako u ostatních značek jsou ochranná tvrzená skla pro mobilní telefony Huawei vyráběna ve dvou základních provedeních:

 

Ochranné tvrzené sklo Huawei čiréRovná (klasická) tvrzená skla na mobilní telefony Huawei

Jsou vyráběna jak již název připomíná z rovného materiálu. Proto nezasahují až po oblé hrany mobilu. Rovné ochranné tvrzené sklo končí před hranou mobilního telefonu Huawei. Kryje pouze samotný displej přístroje. Tato skla mají využití hlavně pro uživatele pouzder a obalů, nebo krytů co zasahují vysoko nad displej. Rovné ochranné tvrzené sklo spolehlivě zabezpečí displej před poškozením každého uživatele mobilu Huawei.

 

 

3D ochranná tvrzená skla HuaweiTvarovaná ochranná tvrzená skla až do okraje (3D) na mobilní telefony Huawei

Zakrývají nejen displej, ale i celou přední část přístroje. 3D ochranné tvrzené sklo přesně kopíruje tvar mobilního telefonu Huawei. Proto je ideální volbou pro všechny milovníky dokonalého designu. Samozřejmostí je, že se tvarovaná ochranná tvrzená skla vyrábějí v barevném provedení mobilního telefonu Huawei. Nedoporučuje se ochranné tvrzené sklo zasahující až do okraje kombinovat s krytem, nebo o balem vystupujícím nad displej mobilního telefonu Huawei.

 

 

Návod na lepení ochranného tvrzeného skla na displej Vašeho mobilního telefonu Huawei

Zde najdete návod, jak jednoduše nalepit ochranné tvrzené sklo na telefon Huawei. Pro případ, že si nejste jistí a chcete nechat instalaci ochranného temperovaného tvrzeného skla na Váš Huawei na někom jiném. Máme přesně pro Vás připravenou službu instalace tvrzeného skla na naší prodejně. Ale teď již jak na instalaci:

Součástí balení ochranného tvrzeného skla na Huawei jsou dva hadříky z jemného materiálu. 

  1. Nejprve na odmaštění a očištění displeje použijte navlhčený hadřík.
  2. Poté dočistěte displej suchým hadříkem
  3. Než přistoupíte k samotné instalaci ochranného tvrzeného skla na mobilní telefon Huawei se přesvědčte, že na displeji nezůstala smítka prachu. Případně je odstraňte. 
  4. Sundejte z lepící plochy skla folii a přiložte ochranné tvrzené sklo touto lepící plochou na displej telefonu Huawei. Pečlivě vycentrujte temperované sklo tak, aby výřezy seděly s prvky a ovládacími tlačítky na displeji.
  5. Suchým hadříkem vytlačte přebytečný vzduch od středu ke kraji displeje
  6. Na konec ještě očistěte ochranné tvrzené sklo, které jste úspěšně nalepili na displej Vašeho telefonu Huawei. Tím jednak vyleštíte tvrzené sklo k dokonalosti a pomůžete ochrannému tvrzenému sklu lépe přilnout na displej Vašeho mobilu Huawei.

Skvělé! Displej Vašeho mobilního telefonu Huawei máte ochráněn před poničením.

PORADÍME VÁM:

Jaký držák do auta?
20.04.2020
Jaký držák do auta?
Pomůže vybrat ten nejvhodnější držák pro mobilní telefon do auta. nebo si ujasnit co od něho očekávat. číst celé
doprava kurýr
2017 - 2021 © MobilySkalka.cz | RTEmultimedia s.r.o. - Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.