Logo
Potřebujete poradit?
(Po-Ne, 9-21 hod.)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík dočista zeje prázdnotou
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMA  1. Úvod
  2. Tvrzená ochranná skla
  3. Ochranná skla Alcatel

Tvrzená skla pro Alcatel

Ochranná tvrzená skla pro mobilní telefony Alcatel jsou dokonalou ochranou před poškozením displeje. Jsou vyráběna přesně pro konkrétní model telefonu. Ochranná tvrzená skla na mobily Alcatel zajistí maximální komfort pro uživatele.

 

Vyberte si ochranné tvrzené sklo pro svůj model mobilního telefonu Alcatel:

Ochranná tvrzená skla pro mobilní telefony Alcatel zabrání poškození, nebo dokonce zničení displeje. Pro tu nejdokonalejší ochranu je vhodné k tvrzenému sklu použít pouzdro, nebo obal.

 

Ochranná tvrzená skla na Alcatel 1Alcatel je tradiční výrobce telekomunikační techniky. Telefony této značky se vyznačují dobrým provedením a spolehlivostí. Právě proto je potřeba tyto přístroje ochránit před zničením. K tomu velmi spolehlivě pomáhá kromě pouzdra i ochranné tvrzené sklo na mobil Alcatel. Jak již bylo řečeno ochranná tvrzená skla na mobilní telefony Alcatel se vyrábějí v provedení na konkrétní přístroj.

 

Ochranná tvrzená skla Alcatel detailOchranné tvrzené sklo je dokonalým pomocníkem ochrany displeje Vašeho mobilního telefonu Alcatel. Je vyrobeno pomocí nejnovějších postupů. Kromě samotného tvrzeného skla obsahuje i velmi důležitou vlastnost rozložení tlaku nárazu na celou plochu ochranného tvrzeného skla určeného na mobil Alcatel. Tím minimalizuje náraz a zabrání zničení displeje. Další výhodou jsou vrstvy, které zabrání odleskům, ulpění otisků prstů či umožní maximální citlivost na dotek při ovládání telefonu při zachování minimální tloušťky ochranného tvrzeného skla na mobilní telefon Alcatel.

 

Ochranná tvrzená skla jsou přizpůsobena pro každý model mobilního telefonu Alcatel. Vybírat se dá ze základních dvou druhů:

 

Ochranné tvrzené sklo na Alcatel čiréRovné (klasické) tvrzené sklo na mobilní telefon Alcatel

Tato ochranná tvrzená skla jsou vyráběna přesně na displej mobilního telefonu AlcatelNezasahují až do hran přístroje. Klasické tvrzené sklo na mobil Alcatel je ideální volbou pro uživatele, kteří mají  outdoorová pouzdra. Nebo obaly, které vystupují vysoko nad displej přístroje. Rovná ochranná tvrzená skla jsou určena pro všechny uživatele, kteří chtějí spolehlivě ochránit svůj mobilní telefon Alcatel před poškozením.

 

 

3D ochranné tvrzené sklo na mobil Alcatel černéTvarovaná ochranná tvrzená skla až do okraje (3D) na mobilní telefon Alcatel

Kryjí nejen displej, ale celou přední část přístroje. Ochranná tvrzená skla až do okraje přesně kopírují dokonalé tvary mobilu Alcatel. Vyrábí se v základním barevném provedení podle mobilního telefonu. Splynou tak dokonale s čelem mobilu. Ideální pro všechy co chtějí mít dokonale ochráněný celý předek mobilního telefonu. Ochranná tvzená skla až do okraje (3D) pro mobil Alcateljsou tou nejlepší ochranou telefonu v kombinaci s obaly.

 

 

Návod na lepení ochranného tvrzeného skla na displej mobilního telefonu Alcatel

Zde najdete návod, jak jednoduše nalepit ochranné tvrzené sklo na telefon Alcatel. Pro případ, že si nejste jistí a chcete nechat instalaci ochranného temperovaného tvrzeného skla na Váš Alcatel na někom jiném. Máme přesně pro Vás připravenou službu instalace tvrzeného skla na naší prodejně. Ale teď již jak na instalaci:

Součástí balení ochranného tvrzeného skla na Alcatel jsou dva hadříky z jemného materiálu. 

  1. Nejprve na odmaštění a očištění displeje použijte navlhčený hadřík.
  2. Poté dočistěte displej suchým hadříkem
  3. Než přistoupíte k samotné instalaci ochranného tvrzeného skla na mobilní telefon Alcatel se přesvědčte, že na displeji nezůstala smítka prachu. Případně je odstraňte. 
  4. Sundejte z lepící plochy skla folii a přiložte ochranné tvrzené sklo touto lepící plochou na displej telefonu Alcatel. Pečlivě vycentrujte temperované sklo tak, aby výřezy seděly s prvky a ovládacími tlačítky na displeji.
  5. Suchým hadříkem vytlačte přebytečný vzduch od středu ke kraji displeje
  6. Na konec ještě očistěte ochranné tvrzené sklo, které jste úspěšně nalepili na displej Vašeho telefonu Alcatel. Tím jednak vyleštíte tvrzené sklo k dokonalosti a pomůžete ochrannému tvrzenému sklu lépe přilnout na displej Vašeho mobilu Alcatel.

Skvělé! Displej Vašeho mobilního telefonu Alcatel máte ochráněn před poničením.

PORADÍME VÁM:

Jaký držák do auta?
20.04.2020
Jaký držák do auta?
Pomůže vybrat ten nejvhodnější držák pro mobilní telefon do auta. nebo si ujasnit co od něho očekávat. číst celé
doprava kurýr
2017 - 2021 © MobilySkalka.cz | RTEmultimedia s.r.o. - Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.