V době nouzového stavu doručujeme bez omezení, standardně do druhého dne.
Logo
Potřebujete poradit?
(Po-Ne, 9-21 hod.)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík dočista zeje prázdnotou
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMANabíječka do sítě pro mobilní telefon Samsung

Mobilní telefony značky Samsung od svého vzniku vynikají dokonalým zpracováním a nejmodernějšími technologiemi své doby. Není proto divu, že jsou hodně oblíbené. Součástí prodejního balení je nabíječka do sítě pro mobilní telefon Samsung, ale ta mnohdy uživatele nestačí uspokojit. Jednak protože je třeba nová, nebo je výhodné mít náhradní připravenou na místech, kde se nejčastěji pohybujeme. Nabíječka do sítě pro mobilní telefon Samsung se vyrábí v několika provedeních. Nabíječky bez kabelu mají USB konektor pro připojení vlastního kabelu. Další možností je nabíječka do sítě pro mobilní telefon Samsung společně s kabelem. V provedení s pevně připojeným kabelem, nebo oblíbenější set nabíječky a kabelu. Důležité, aby nabíječka do sítě pro mobilní telefon Samsung plnila svůj úkol je vybrat tu se správným konektorem.  

Nabíječka do sítě pro mobilní telefon Samsung má mnoho variant. Proto jsme pro Vás připravili jednoduchý rozcestník podle toho nejdůležitějšího, a to jsou nabíjecí konektory mobilního telefonu.

 

Chci jen USB nabíječku bez kabelu

Ideální řešení pro ty. co mají nabíjecí kabel a schází jim výkonná nabíječka do sítě pro mobilní telefon Samsung.

 

Mám telefon Samsung s microUSB konektorem

Většina telefonů má malý konektor s obdélníkovým tvarem a skosením na jedné straně konektoru. Nabíječka do sítě pro mobilní telefon Samsung s microUSB konektorem. 

 

Mám telefon Samsung s USB-C konektorem

Větší konektor s oválným tvarem a možností vložení z obou stran konektoru to je USB-C konektor. Zde je ta pravá nabíječka do sítě pro mobilní telefon Samsung s USB-C konektorem.

 

Mám starší telefon Samsung

Pro ty, co mají spolehlivý mobilní telefon Samsung starší generace, který nemá v současnosti preferované konektory.