V době nouzového stavu doručujeme bez omezení, standardně do druhého dne.
Logo
Potřebujete poradit?
(Po-Ne, 9-21 hod.)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík dočista zeje prázdnotou
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMANabíječka do auta USB C

Mobilní telefony, tablety najdou využití při jízdě automobilem. Hlavně pomocí aplikací pro řidiče, ale i při pouštění pohádek pro děti. Přístroje s USB C konektorem jsou výkonné a náročné, proto je nabíječka do auta USB C přizpůsobena těmto nárokům. Vybrat lze z dobíječky spojené s kabelem, nebo praktického setu nabíječka do auta USB C s odnímatelným kabelem. Tento typ je nejoblíbenějším pro možnost nabíjet i jiná zařízení během jízdy automobilem. Kabel nabíječky lze použít samostatně pro nabíjení i přenos dat. Nabíječka do auta USB C je také v provedení s rychlonabíjením. Není třeba se obávat, že na cestách dojde baterie v mobilním telefonu či tabletu. Nabíječka do auta USB C zajistí dostatek energie pro mobilní zařazení.

Pomůžeme Vám s výběrem, aby nabíječka do auta USB C byla podle Vašich představ.

 

Preferuji nabíječku s odnímatelným kabelem

Dokonale použitelné. Nabíječka do auta USB C je tvořena nabíjecím adaptérem a samostatným kabelem. Použit jí můžete pro nabíjení i jiných přístrojů. 

 

Dávám přednost nabíječku s kabelem v celku

Perfektní řešení pro ty co mají rádi jednoduchost a rychlost použití. Je tvořena kompletem nabíječka do auta USB C s pevně připojeným kabelem.