Logo
Potřebujete poradit?
(Po-Ne, 9-21 hod.)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík dočista zeje prázdnotou
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMANabíječka do auta microUSB

Na cestách automobilem je neodmyslitelným pomocníkem mobilní telefon. Umožňuje být ve spojení, dává směr pomocí navigace. I v autě je potřeba mobil dobíjet, proto je tu nabíječka do auta microUSB připojením do mobilního přístroje. Setkáváme se s potřebou rychlého dobíjení a tak je v nabídce také rychlá nabíječka do auta microUSB. Kromě rychlosti nabíjení se také dá setkat s různým provedením. Samozřejmě nejvíce preferovaným je nabíječka do auta microUSB složená z adaptéru do zapalování automobilu a samotného microUSB kabelu. Velkou výhodou tohoto provedení je, že se nabíječka dá použít i pro přístroje s jiným systémem nabíjení. Další provedení nabíječka do auta microUSB má kabel napevno spojený s nabíječkou. Už si stačí jen vybrat a vyrazit na cesty. 

Nabíječka do auta microUSB by měla splňovat vysoké nároky přístrojů. V nabídce výrobců je jich opravdu mnoho. Rádi Vám pomůžeme s výběrem té pro nejlepší přímo pro Vás.

 

Potřebuji rychlou a výkonnou

Nabíječka do auta microUSB, která rychleji nabije Vaše zařízení než klasická nabíječka. Také je připravena pro náročnější smartphony a tablety

 

Upřednostním klasickou nabíječku

Klasická nabíječka do auta microUSB je spolehlivý pomocník, který bez problémů doplní energii Vašeho mobilního telefonu.