Logo
Potřebujete poradit?
(Po-Ne, 9-21 hod.)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík dočista zeje prázdnotou
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
  • Kategorie blogu
  • Štítky blogu  1. Úvod
  2. Blog
  3. Jaký držák do auta?
20.04.2020

Jaký držák do auta?

Nepostradatelným pomocníkem, který je k nalezení v každém automobilu je držák na mobilní telefon. Je to skvělý pomocník při služebních cestách, tak i při výletech s rodinou. Vybrat si ten pravý z velké záplavy modelů je opravdový oříšek. Každý klade na držák pro mobil do auta jiné nároky. Ať už jde o sladění designu a barvy s interiérem vozidla, funkčnost, velikost. Přesně ty z Vás, co nemají představu o tom, jaký držák pro svůj mobilní telefon do auta chtějí jsme připravili tento článek. Pomůže Vám vybrat ten nejvhodnější. nebo si ujasnit co od držáku na mobil do auta očekávat.

 

V kládání telefonu do držáku

Určitě každý z nás ví, k čemu držák na mobilní telefon do auta slouží. Můžeme se tedy věnovat tomu jakým způsobem se telefon do něho vkládá. Jsou dva systémy. Mechanický s lůžkem, kam se telefon vloží, nebo zacvakne. Druhý způsob, který si získal oblibu je magnetický držák na mobil do auta. Ten drží přístroj pomocí silného magnetu.

 

Držák mobilu na sklo s přísavkou

Klasický držák na mobil

Mechanické vkládání je dlouhá léta vyzkoušenou klasikou. Telefon se vkládá do lůžka, které tvoří posuvná ramena. Ta se po vložení telefonu přizpůsobí velikosti mobilního telefonu a drží přístroj pevně na svém místě. Samozřejmostí jsou materiály, které přístroj ochrání před poškrábáním.

+ pevné drží přístroj

+  přizpůsobí se velikosti telefonu

- větší rozměry držáku

 

Magnetický držák na mobil s plíškem

Magnetický držák na mobil

Magnetické držáky mobil do auta si získali velkou oblibu pro své jednoduché a rychlépoužití. Skládá se ze dvou částí. První je samotný držák do auta obsahující magnet. Druhou částí je kovový plíšek, který se umístí na mobilní telefon. Plíšek se buď nalepí přímo na záda přístroje, nebo se dá vložit mezi zadní kryt a telefon. To je ideální řešení pro všechny, kteří nechtějí nic lepit na záda telefonu.

+ magnet držímobil na místě

+ malé rozměry

- umístěí kovového plíšku na telefon

 

                                                                                         

 

Umístění držáku mobilního telefonu v autě

Držák pro mobilní telefon se může umístit na několika místech v automobilu. Vybrat se dá z mnoha provedení, který odpovídá nejvhodnějšímu umístění, nebo designu palubní desky automobilu.

 

Držáky s přísavkou pro mobilní telefon na přední sklo

Klasikou jsou držáky mobilního telefonu na sklo. Má své příznivce nejen díky prověřenému systému přísavky, ale i velkého výběru provedení včetně oblíbených "husích krků", tedy držáků s dlouhým a na tvarovatelným ramenem. Je připravený pro na všechny velikosti telefonů.

+ prověřená přísavka na sklo
+ variabilní umístění 
-  větší rozměry

 

Držák na mobil do auta husí krkDržák mobilního telefonu na skloDržák mobilu do auta na sklo magnetický
Držák mobilu s dlouhým ramenemKlasický držák mobilního telefonu na skloMagnetický držák mobilu na sklo

 

 

Držák mobilu do ventilace auta

Velkou oblibu si získali držáky mobilního telefonu do ventilace automobilu. Nezabírají prostor a jednoduše se zachytí za lamelu ventilační mřížky. Další výhodou je kromě umístění i skvělá dostupnost telefonu například pro použití navigace. Jediné úskalí je, že se nedají umístit do všech typů ventilační mřížky.

+ kompaktní rozměry
+ pevné uložení v mřížce ventilace
-  nejde použít v některých typech mřížek 

 

Přehled použití držáku podle typu ventilační mřížky automobilu
Přehled ventilací pro držáky na mobil

 

 

Držák pro mobilní telefon na palubní desku auta

Další z možností umístit mobilní telefon v autě je držák na palubní desku. Držáky mají malé rozměry a neruší tak styl palubovky a dovolí umístit telefon co nejblíže k řidiči. Držáky na palubní desku se spodní částí přilepí na palubní desku pomocí velmi pevné oboustranné lepenky. Telefon pevně drží na místě. Držáky pro mobilní telefon na palubní desku se vyrábí v různých barevných a designových provedeních. To umožní dokonalé splynutí s palubkou automobilu.

+ kompaktní rozměry
+ pevné uložení telefonu
-  přilepení na palubní desku 

 

Držák na mobil na palubní deskuMagnetický držák na mobil na palubní deskuMagnetický držák na mobil na palubku
Držák pro mobil s kloubemTenký magnetický držák pro mobilDržák na mobil s ramenem

 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli