Logo
Potřebujete poradit?
(Po-Ne, 9-21 hod.)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík dočista zeje prázdnotou
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
  • Kategorie blogu
  • Štítky blogu  1. Úvod
  2. Blog
  3. Jak vybrat tvrzené sklo pro mobilní telefon?
21.03.2020

Jak vybrat tvrzené sklo pro mobilní telefon?

Poradíme s výběrem nejvhodnějšího tvrzeného skla pro ochranu displeje Vašeho mobilu.

 

Tvrzené sklo je skvělou a účinnou ochranou displeje mobilního telefonu. Ochránit displej je dobré jak u nových, ale i již používaných přstrojů. Zabrání poškození či dokonce zničení displeje a tím ušetří nemálé finanční náklady i starosti s opravou zařízení.

 

Výhody tvrzeného skla pro ochranu mobilního telefonu

Je skvělou pomocníkem pro ochranu displeje mobilního telefonu. Hlavní výhodou je jeho exelentní tvrdost na stupni 9H. Je připraveno rozložit a apsorbovat tlak na displej např. u pádu, ale i jiném ohrožení displeje. Zabrání tak poničení či dokonce zničení displeje. Při velkém tlaku na displej dojde k rozbití tvrzeného skla, které tak zabrání zničení samotného displeje. Samozřejmostí je ochrana před škrábanci a rýhami na displeji třeba od klíčů v kapse.

 

Komfort pro ovládání mobilního telefonu

Není se třeba obávat nemožnosti pohodlně ovládat mobil. Tvrzené sklo přilne na displej mobilního telefonu dokonale. Drží na přístroji díky přilnavé silikonové vrstvě. Vzhledem k tomu, že není použito lepidlo tvrzené sklo můžete kdykoliv snadno sundat, aniž by po něm zbyly jakékoliv pozůstatky. Komfortní ovládání zajišťuje speciální vrstva, která zaručí rychlé a přesné reakce přístroje na dotek, Díky tomu nepoznáte, že ovládáte přístroj přes ochranné sklo. 

 

 

 

 

 

 

 

Jaké tvrzené sklo je nejvhodnější?

Ochranná tvrzená skla na mobil lze rozdělit na dva druhy. Na klasická pokrývající sdisplej tzv 2D, nebo 2,5D a ta co pokrývají celé čelo přístroje až po okraj tzv. 3D a 5D (nejčastější označení). Rozdíly jsou patrné na první pohled a mají své důvody. 

 

 

 

 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli